Lahden Varaosaexpert Oy

Aukeankatu 6
15610 LAHTI

Avoinna
Ark  7.30 – 17.00
La    9.00-14-00
Su    Kiinni

Varaosamyynti
Puh. 0207 689 820
Fax. 0207 689 825

Sähköposti varaosakysely: tukku@varaosaexpert.fi
Sähköposti koskien laskutusta tai kirjanpitoa: minna.sulkakoski@varaosaexpert.fi
Sähköposti muut asiat: expert@varaosaexpert.fi

Varaosaexpert Heinola

Siltakatu 19
18100 HEINOLA

Avoinna
Ark 8.00 – 17.00
La – SU Kiinni

Varaosamyynti
Puh. 0207 689 869
Fax.  0207 689 864
Sähköposti: heinola@varaosaexpert.fi

0207 –palvelunumeron hinta on 8,35c/puhelu + 16,69c/min. 0400- alkuisiin soittaminen maksaa jokaisen käyttäjän oman operaattorin hinnaston mukaisesti. Matkapuhelin liittymille ei ole erityishinnoittelua.

Lahden Varaosaexpert

Jarmo Herranen
Kauppias
Puhelin: 0207 689 832 / 0400-877 157
Sähköposti: jarmo.herranen@varaosaexpert.fi

Varaosa- ja tarvikemyynti

Jani Liljeström
Puh. 0207 689 834 / 0400-877 091
jani.liljestrom@varaosaexpert.fi

Heidi Hynninen, korjaamovastaava
Albee-kaasupullot
Puh. 0207 689 836 / 0400-877 136
heidi.hynninen@varaosaexpert.fi

Teppo Nummela
Puh. 0207 689 837 / 0400-877 051
teppo.nummela@varaosaexpert.fi

Sanni Suppala
Puh. 0207 689 831 / 0400-877 173
sanni.suppala@varaosaexpert.fi

Marko Hyvönen
Puh. 0207 689 839 / 0400-877 139
marko.hyvonen@varaosaexpert.fi

Jussi Turkulainen
Puh. 0207 689 831 / 0400-877 173
jussi.turkulainen@varaosaexpert.fi

Varaosat ja USA-osat

Petri Hyvönen
Puh. 0207 689 838 / 0400-877 081
petri.hyvonen@varaosaexpert.fi

Marko Salonen
Puh. 0207 689 835 / 0400-877 135
marko.salonen@varaosaexpert.fi

Toimisto / Rahti

Minna Sulkakoski
Puh. 0207 689 830 / 0400-877 183
minna.sulkakoski@varaosaexpert.fi

Toni Villgren
Puh. 0207 689 833 / 0400-877 152

Matti Metsäoja / varasto

Varaosaexpert Heinola

Markku Lustig
Puh. 0207 689 867 / 0400-180 935
markku.lustig@varaosaexpert.fi

Jere Ruuskanen
Puh. 0207 689 866 / 0400-180 937
jere.ruuskanen@varaosaexpert.fi

Palautelomake

Voit myös ottaa meihin yhteyttä oheisella palautelomakkeella tai sähköpostitse.

Lahti: expert@varaosaexpert.fi
Heinola: heinola@varaosaexpert.fi

Palvelemme mielellämme!